Děkuji za vaše slova

Klárka Meera mi dala opravdu hodně. 

Úžasnou mazlivou módu, ve které je mi slastně. Probudila ve mě důvěru v sama sebe a díky ní a s její pomocí jsem začala podnikat a dělat to, co mě moc těší a baví. Její jóga mě seznámila se stejně naladěnými přáteli, které moc miluji a moc za ně děkuji. A pomohla i mým bolavým zádům a celému tělu. Na jejích rituálech jsem pocítila energie, o kterých jsem předtím jenom slyšela a snila. Uvědomila jsem si na nich i spoustu věcí a omylů ve svém životě a začala jsem některé věci dělat jinak a jsem díky tomu mnohem svobodnější a šťastnější. Klárčina obrovská pomoc a milující náruč ve všech mých těžkých chvílích je nenahraditelná. Nikdy jí vůbec nedokážu vrátit vše, co pro mě udělala. A to i v mé chvíli nejtěžší, když zemřela moje maminka. Její podpora a channeling z jejího Ankhu byla pro mě obrovským darem. Celou moji rodinu provedla pohřebním rituálem laděným v duchu života mojí maminky, aniž by ji znala. Vše si dokázala sama nacítit. Dokonce i intuitivně vyzdobila prostor jejími oblíbenými barvami. Celé rodině se díky tomuto úžasnému rituálu velice ulevilo.

Moc Ti za vše děkuji a těším se na další tvoje neopakovatelné semináře, jógy, meditace a další úžasné akce, kterými nás v budoucnu ještě obohatíš moje zlatá Meero.

S láskou, Ilona 56let

Klárka je skvělý průvodce! Je to člověk, před kterým se nemusíte stydět říci cokoliv, protože neodsuzuje. Dokáže poskytnout nový úhel pohledu na věc, kterou člověk řeší (a v mém případě se vždy strefí :-)) Klárka poskytuje naprosté bezpečí - bezpečí prostoru, bezpečí situace, ve které se člověk nachází. 

Díky Klárce a jejím rituálům jsem se zbavila strachu, strachu si stát za sebou! Zbavila jsme se pocitu, že někdo jiný než-li já může o mém životě rozhodovat! Díky Klárce jsem vstoupila do své síly a po 33letech konečně dělám, co mě opravdu baví a přestala jsem se přizpůsobovat ostatním, abych se jim zavděčila. 

Díky Ankhu odhaluji skutečnosti, které jsem z mysli vytěsnila, ale které mě formovaly do člověka, který jsem být nechtěla. Díky prozření a rozvzpomenutí si na tuto situaci, si mohu postupně tyto vzorce přepsat! Což je pro mě velice osvobozující.

Děkuji Klárce, že je! Děkuji, že dává dohromady lidi a děkuji za její úžasnou a srdečnou práci!

Nicole, 33let

Klárka mi otevřela mysl, srdce i duši a svým vedením a věděním mě naučila, jak žít lepší a plnohodnotnější život nejen můj, ale i pro ostatní.

Děkuji ti, s úctou a láskou 

Pavla, 53 let

Velice děkuji Klárce Meera za její průvodcovství jak pro tělo, tak pro duši. Klárka je úžasným profi průvodcem na Vaší cestě. Díky ní si poradíte, jak lehčeji proplouvat životem. Jóga je šitá na Meeru a neznám lepší. Díky Klárce a všem jejím aktivitám jsem si uspořádala vše, kde jsem měla rezervy.

Děkuji, že jsem našla svoji duši a žiji lehčeji.

Prostor, který Klárka vytváří je božský!

Adéla Eleanora, 38 let

Klárku znám už asi 12 let. Tehdy jsem si hodinami jógy prokládala volný čas čekání na dceru Káju, až skončí její trénink. Už od začátku nešlo jen o cvičení. Klárka dává lekcím nový rozměr, pracuje jak s naší tělesnou, tak i duševní stránkou. Postupně jsem na sobě začala pozorovat změny, a i když máme každý svou cestu, tak jsem přesvědčená o tom, že na těch změnách měla velký podíl právě Klárka. Z obětavé matky, která na sebe nemá ani minutu čas, jsem se postupně začala věnovat sobě a svým zálibám. Po pár letech nastal další zlom, kdy jsem se dokázala zbavit toxických lidí v mém životě včetně některých nejbližších. 

Pak nastalo období, kdy jsem docházela na lekce méně, potřebovala jsem spoustu věcí zpracovat sama a věnovat se svým zálibám. Mezitím Klárka vybudovala úžasný prostor pro setkávání žen při cvičení jógy a různých rituálech. Kdo přijde do tohoto prostoru, tak si ho musí zamilovat. Už samotná atmosféra v něm navozuje tolik potřebné zklidnění v dnešním uspěchaném světe. Setkáváme se zde nyní se skupinkou stejně naladěných žen při společném cvičení a rituálech a pokračujeme každá ve své cestě. Já osobně nyní procházím dalším složitým obdobím v životě ženy a musím říct, že mě Klárka i ostatní ženy velmi inspirují a motivují k dalšímu rozvoji. Cítím velkou hodnotu a sílu ve skupině žen, které se vzájemně podporují. 

Klárko, děkuji za práci, kterou děláš, velmi si toho vážím !!    

Od srdce

Pavla, 50let

Ahoj Klárko, chtěla bych ti poděkovat za vše, cos pro mě, možná někdy nevědomky, udělala.

Znám tě více než 10 let, a po celou tu dobu chodím více či méně pravidelně cvičit jógu, kterou vedeš. Na hodiny jsem se vždy velmi těšila, odpočala jsem si, nabrala energii a mohla zase dále fungovat, to ale není vše. Myslím, že tvoje práce a řekla bych „nadstavba“ hodin strávených ve skupině žen má ještě mnohem větší smysl  a mně jsi pomohla posunout se ve svém životě ze stresu, nervů a divných situací do klidu a životní pohody. Jistě se mám stále co učit, a proto bych ráda s tebou trávila čas i nadále, protože i ty ses posunula o kilometry dopředu a máš co nabízet. Děkuji, že mohu být s tebou i s ostatními ženami ve skupině a sdílet i své prožitky, zasmát se společně, zameditovat a jít cestou, která mi přináší radost a potěšení. 

Alena, 55 let

Milá Meero,

od doby, co navštěvuji tvoji jógovou praxi, jsem měla hodně AHA momentů. Díky možnosti navštěvovat a zúčastnit se různých rituálů můžu říct, že jsem alespoň trochu nahlédla do sebe sama a přijala sebe sama, jaká jsem.

Moc děkuji, Ruslana

Body vděčnosti Klárce-Meeře, díky níž se za 3 roky, co se známe, podařilo z mého pohledu vytvořit:

1. rodinu spřízněných duší - díky naší skupině jsem našla spřízněné duše, byť každá žijeme svůj život, máme vlastní pohled na něj i na způsoby řešení událostí, kterými procházíme samy a přesto “spolu”, můžeme životní lekce mezi sebou sdílet, slyšet názory druhých upřímně a bez příkras a procházet jimi lehčeji. Nebo sdílet nemusíme, když zrovna nemáme potřebu a je to taky v pořádku. Stačí vědomí, že můžeme…až nastane ten správný čas.

2. ukotvení - pevný bod v proměnlivém světě a turbulentní společnosti, potažmo civilizaci.

3. otevřený prostor bezpečí, kde mohu projevovat své myšlenky nahlas, kde si je mohu utřídit či vyslechnout nové impulsy. Prostor je to nejen ten nehmatatelný, ale zároveň i fyzické místo plné podporující energie.

Osobní přínosy za 3 roky životní cesty, kterou jsem ušla a na které měla vliv i Klárka-Meera:

- otevřela jsem se většímu sdílení, upřímnosti zejména vůči sobě, obnovení proudění tvůrčí energie;

- pravidelná setkání mě učí dát si čas a prostor zabývat se sebou a ne jen běhat jako křeček v kolečku, abych splnila očekávání a potřeby druhých a všechny své pracovní a rodinné “povinnosti”;

- cvičení jogy a pravidelné meditace mě nutí vracet pozornost ke svému tělu a jeho potřebám a nebrat jako samozřejmost, že musí vše zvládnout bez ohledu na jeho věk a zanedbávání, kdy jeho odpočinek či naopak aktivní protažení bylo až na posledním místě v seznamu úkolů;

- zklidnění mysli, pocit radosti a štěstí, pocity dojetí, když se některé z nás něco povede a soucit a sounáležitost, když to zrovna někde drhne nebo když některá právě zdováváme některý z klíčových úkolů naší duše.

Zkrátka jsem ze srdce ráda, že mi vítr osudu přivál do cesty tuto nádhernou bytost, která dokáže podpořit druhé a rozvinout v nich to nejlepší, i když ve vaší přítomnosti něco sdílí nebo jen mlčí 🙂

Je mi ctí, Klárko.

Lupík, 46 let