Rituál jarní rovnodennosti – Základ pro nové tvoření v hojnosti

Na začátku Rituálu jsme se sešly ve sdílecím, spolu tvořícím kruhu. Kruh žen, který je inspirující, milující a přijímající! Žádné téma nebylo tabu a vše bylo otevřené ke společnému tvoření. Vyposlechly jsme si každou ženu s jejími plány, strachy a přáními. Kruh díky této atmosféře přinesl mnohá doporučení a inspirativní poznatky pro každou jednu z nás. Byly jsme očištěny směsí bylin v podání milé Lacamy a její péřové hůlky. Samotný Rituál a prostoupení krystalovou geometrií bylo specifické pro každou z nás. Někdo našel přijetí, někdo klid a pochopení, každá z nás vstoupila do své síly.

Přikládáme komentáře účastnic Rituálu:-)

Krásné a slunečné slova nedokáži vyjádřit ten velký DÍK, že jsem včera mohla být součástí společného TADY a TEĎ, přijde mi to jako sen, který se mi zdál, docházejí mi „Aha momenty“ o SEBE-LÁSCE, SEBE-RESPEKTU A SEBE-HODNOTĚ.
Tvořím další realitu a ještě nechávám dojít dozvuky.
Už TEĎ se těším na zhmotnění a cestu tvoření,
Namaste Romča

Jarní ritual byl pro mě velmi silný. Klárku jsem vůbec neznala a nevěděla, co se bude dít. Již od ledna mě volá Egypt a jeho vibrace a cítila jsem, že tam mám jet. Vyslala jsem přání, že tedy oukej tak ať tedy jedu do Egypta, když mě volá ovšem ať mám taky hojnost na jídlo a život. Tak ať to tam nahoře zařídí tak, abych měla i co jíst a v souladu s nejvyšším dobrem a vedením mě dovede k vibracím Egypta, které mám přijmout. Doteď se směju, jak je vesmír vtipný. Najednou jsem se díky dohodě prostorů objevila u Klárky na rituálu. Ani ještě den předtím jsem nevěděla, zda mi to časově vyjde. Přišla jsem, oltář byl vytvořen z kamenů do Egyptského Ankhu a kruh byl plný krásných žen. Při rituálu došlo k velké transformaci, kde jsem si procházela Údolím králů a přijímala vibrace Egyptské královny. Klárka mi předávala žezlo. Bylo to pro mě velmi silné a pak jsem pochopila, na jaké vibrace jsem se v Egyptě měla rovzpomenout. Opravdu krásné, díky vesmíre, jak jsi vynalézavý a velmi děkuji Kláře, že jsem nemusela momentálně až do Egypta a že jsem tyto vibrace mohla díky ní přijmout do energetiky a za krásný silný rituál a držení prostoru. S jarem jsem díky tomuto rituálu vstoupila opět do hlubší síly. Veru